VASAROS STOVYKLA

Kviečiame vaikus 6-15 metų amžiaus į

VASAROS STOVYKLĄ VISAGINE! 

Stovyklos data

2019m. liepos 1-7d.

O taip pat kviečiame į DIENOS STOVYKLAS VILNIUJE

Liepos 8-12d.,

Liepos 22-26d.,

Liepos 29- Rugpjūčio 2d.,

ir  Rugpjūčio 5-9 d.

Jeigu norite, kad Jūsų vaikas aktyviai ir prasmingai leistų vasarą, kviečiame registruotis!

Dienos stovyklos trukmė 5 darbo dienos ( Pirmadienis-Penktadienis, nuo 8val. Iki 17val. su maitinimu. Daugiau informacijos tel. (8-677) 92859


Čia kiekvienas vaikas turės galimybę atskleisti savo gebėjimus

Profesionalūs treneriai Tomas Serovas ir Tadas Butautas padės Jūsų vaikui tobulėti!

Registracija telefonu: +370 677 92859, info@sportostartas.lt

Stovyklos metu vaikams kiekvieną dieną  organizuojamos  gimnastikos treniruotės  specialiai įrengtoje salėse, kurių metu, pratimai parenkami atsižvengiant į vaikų amžių ir jau turimus gimnastikos įgūdžius. Jūsų vaikų taip pat laukia ir plaukimo treniruotės su instrukturiumi .  Tarp sportinių užsiėmimų vaikams bus ir pramogos.

Vaikus nuolat lydi profesionalus ir  patyrę sporto treneriai.

Mūsų  gimnastikos užsiėmimų vaikams tikslas – tai visapusiška, subalansuota ir simetriška kūno raida, raumenų stiprinimas, greičio, manevringumo ir taisyklingos laikysenos vystymas. Šie užsiėmimai – tai puikus pasiruošimas beveik bet kuriai sporto šakai.

 

Vasaros stovykloje

 

Sveikame kūne – sveika siela“ – romėnų poetas Juvenalis"

Mūsų tikslas – puoselėti mažųjų sportininkų talentus, nukreipti juos tinkama kryptimi ir užtikrinti geriausių trenerių pamokas, kurios padės jūsų vaikučiams ateityje siekti puikių rezultatų ne tik sporte, bet ir gyvenime.

Puikiai suprantame, kad kiekvienas vaikas yra gabus skirtingose srityse, todėl mūsų siekis atskleisti jūsų vaiko talentą, jį puoselėti ir ugdyti, o tuo pačiu ir rūpintis jo sveikatos, fizinio pasiruošimo ir psichologine gerove. Kvalifikuota trenerių ir mokytojų komanda užtikrina, kad „Sporto startas“ klube kiekvienas vaikas ne tik puikiai praleis laiką, bet ir nesiliaus tobulėti bei lavėti.

 

Sporto startas“ – tai vieta, kurioje gimsta nauji sporto talentai!